Ujędrnianie i Modelowanie Ciała Falą Radiową Bi Polarną RF

Fale radiowe (Radio Frequency/RF) to obecnie najskuteczniejsza i najnowocześniejsza specjalistyczna technologia prezentująca najwyższe standardy jakości i skuteczności w dziedzinie bezinwazyjnego natychmiastowego ujędrniania skóry oraz modelingu ciała.
Zabiegi są wykonywane za pomocą głowicy urządzenia Cryo Royal emitującej BI polarną falę RF. Wykorzystana zostaje unikalna moc działania Bi polarnych fal radiowych w częstotliwości 10 MHz.

Jak działają Fale Radiowe?

Głównym celem zabiegu falami radiowymi jest pobudzenie procesu całkowitej odbudowy włókien komórkowych skóry i rekonstrukcja kolagenu.
Fala radiowa emitowana przez głowicę dociera do głębokich warstw skóry powodując podgrzanie tkanek skóry właściwej do temperatury 45-60°C. W wyniku podgrzania włókna kolagenowe kurczą się, pobudzając komórki skóry (fibroblasty) do odbudowy i regeneracji kolagenu. Wywołanie tego procesu sprawia, że skóra staje się napięta, gładka i miękka. W efekcie osiągnięty zostaje cel natychmiastowego liftingu obwisłej skóry oraz likwidacja cellulitu.
Jednocześnie uderzeniom fali poddawane zostają komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą. W efekcie przyspieszony zostaje metabolizm, który przyczynia się do utraty wagi i wyszczuplenia ciała.

Zalety zabiegu:

  • Bezpieczeństwo: zabiegi są bezbolesne i bezinwazyjne, nie powodują uszkodzeń skóry, nie wymagają miejscowego chłodzenia i znieczulenia.
  • Szybkie rezultaty: podgrzanie tkanek skóry właściwej do temperatury 45-60°C pobudza komórki skóry (fibroblasty) do odbudowy i rekonstrukcji kolagenu. Rezultaty zabiegu widoczne są już w trakcie jego trwania!
  • Długotrwałe efekty: maksymalna efektywność zabiegu, czyli pełna rekonstrukcja kolagenu, uwidacznia się wraz z upływem czasu w okresie od 2 do 6 miesięcy od daty wykonania zabiegu
  • Brak okresu down time: brak czasu wyłączenia Klienta z normalnego funkcjonowania.
  • Satysfakcja i zadowolenie: zaawansowana aparatura nowej generacji daje rewolucyjne efekty możliwe do porównania z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej
  • Potęgują efekty kriolipolizy! Zabieg RF dokonany po 3 tygodniach od zabiegu kriolipolizy w serii 2x w tygodniu minimum 6 zabiegów dopełni efekt pięknego ciała.

 

Zabiegi na falach radiowych RF umożliwiają uzyskanie szybkich efektów, niejednokrotnie poprawę stanu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Skuteczność to nie jedyna zaleta – zabiegi są nieinwazyjne i umożliwiają relaks podczas ich przeprowadzania.